Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/darkodco/zirvesanas.com/_class/fonksiyon.php(1) : eval()'d code on line 505
Hakkımızda
WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Globalleşme ve endüstriyelleşmenin artması, yeryüzü kaynaklarının hızla tahrip edilmesi ve yok olmasına, bilinçsiz ve talep fazlası üretim sonucu kullanılmadan atık haline gelen ürünlerin artmasına neden olmaktadır.

Bu sebeple, insanlık için en önemli hedef; bizlerden sonraki nesillerin sağlıklı bir çevrede yaşama, doğal kaynaklardan yararlanma hakkına sahip olabilmesidir.  1995 yılında sektöre giriş yapan Tarhan Geri  Dönüşüm, endüstriyel toplumun geleceğe olan etkilerini en aza indirme misyonu doğrultusunda, sürdürülebilir ve çağın gereksinimlerine uygun yatırımlarıyla sektöre yön veren, kurumsal yapısını güçlendiren bir lokomotif haline gelmiştir.

Türkiye’nin beş farklı ilinde, modern ve yönetmeliklere uygun olmak üzere;  Ambalaj Atığı – Ayırma tesisleri, Aksaray ilinde konumlu Entegre Atık Yönetimi  ve Geri Dönüşüm Tesisi, 100’e yakın araçtan oluşan lojistik ağı, 200’den fazla çalışanı, sektöre yeni ve nitelikli paydaşlar kazandırma amacı güden  Tarhan Akademisi ve En yeni teknolojilerden oluşan ekipman ve yönetim sistemleriyle, vizyonunu daha da ilerleterek döngüsel ekonomiye geçişte ülkemizin önemli bir katma değeri haline gelmiştir.

2018 yılından itibaren ülkemize ses getiren ve çevresel  farkındalık yapan ‘Sıfır Atık Projesi’ kapsamında, Tarhan Geri Dönüşüm, birçok belediyeyle ortak projeler oluşturup, Sıfır Atık Sisteminin uygulanabilmesi ve sürdürülebilirliğine katkıda bulunmayı amaçlamıştır.

Tarhan Geri Dönüşüm, sektöründeki tecrübesi ve güvenilirliğiyle, döngüsel ekonominin önemli bir paydaşı olmayı ve sektöre yön veren vizyonunu sürdürülebilir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

 

MİSYON

Çağın gerekliliklerine uygun sektörde ki tüm kalite standartlarına sahip olmak, bu standartları uygulamak için mükemmeliyetçi  bir yaklaşımı benimsemektir.

VİZYON

Sektörü, küresel boyutta temsil edecek tüm değer zincirine sahip olan sürdürülebilir yapıyı kazanmaktır.

“Geri Dönüşüm, Geleceğe ve Ekonomiye Yatırımdır”

  • 0 (382) 502 44 54

  • 0 (000) 000 00 00

  • info@zirvesanas.com

  • ERENLER OSB MAH. CUMHURİYET BULV. NO:11/1 MERKEZ/AKSARAY

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı